صنعت

پانل مسطح

اطراف این پانل ها تسمه هایی قرار گرفته است که سوراخ هایی با فاصله محور ۵ سانتی متر آن تعبیه گردیده واین امکان را می دهد که بتوان اتصالات پشت پانل را در هر کجا بصورت دلخواه نصب کرد.

صنعت

کنج ها

برای اجرای کنج ها و گوشه های سازه ها، این شرکت قطعات خاصی را به عنوان کنج داخلی و کنج خارجی در شکل ها و اندازه های مختلف تولید کرده که در هر مقطع ، به سادگی مورد استفاده قرار میگیرند.

صنعت

جک های سقفی

جهت شمع زنی در قالب بندی سقف یا تیر بتنی از جک سقفی استفاده میگردد. جک های سقفی مناسب ترین و اقتصادی ترین وسیله برای اجرای دال های سبک و تیرچه و بلوک می باشد.

صنعت

قالب مدولار

در این سیستم ترکیب پانل های پیش ساخته و اتصال آنها بوسیله ی پیم و گوه و تقویت و یکپارچه نمودن آنها توسط لوله ها و پشت بندها بافت سختی را ارائه داده و قالبی با شکل هندسی مورد نظر و مقاوم در مقابل فشار ناشی از نیروی جانبی بتن بدست می آید.

صنعت

سولجر

برای اجرای سازه های سنگین و مرتفع و موارد تکراری به منظور سرعت بیشتر و اجتناب از باز و بسته کردن پانل ها از یکدیگر میتوان از سولجر ها بهره برد.

صنعت

براکت

براکت سکویی است موقتی که در اطراف سازه های مرتفع نصب شده و وظیفه استقرار قالب های بتن،ارائه جان پناه و تکیه گاه جهت ایمنی و اتصال آویز جهت رفت و آمد و انجام عملیات در قسمت پائین آنرا به عهده دارد.

صنعت

داربست مثلثی

داربست پیش ساخته مثلثی شکل وسیله ای است مناسب برای داربست زیر سقف و دال های بتنی و سقف های تیرچه و بلوک با ارتفاعات متفاوت .

صنعت

داربست چکشی

داربست های پیش ساخته چکشی وسیله ای است سریع،دقیق و اقتصادی برای کفراژبندی زیر سقف ها و دال های بتنی و داربست نمای ساختمان.

صنعت

فیلر

در مواقعی که هیچ ترکیبی از قالب های مدولار نتواند قالب بندی های مورد نظر را پوشش دهد و یا باز شدن قالب تسهیل نماید ،از فیلر استفاده می شود.

صنعت

ویبراتور و ماشین آلات

انواع ویبراتور های برقی، بادی و بنزینی در مدلهای مدادی و بدنه ، با کاربردهای مختلف جهت یکنواخت کردن بتن و خارج نمودن حباب و سطحی صاف.

صنعت

اتصالات

برای اتصالات پانل ها به یکدیگر از پیم و گوه و برای قرار دادن پانل ها در یک خط از لوله داربست به عنوان پشت بند استفاده می شود . این لوله بوسیله ی گیره ی کوتاه و گیره ی دو لوله قبل اتصال می باشد.

محصولات و خدمات

قالب بندی مدولار


جک سقفی


انواع داربست

مشاهده لیست کامل

تماس با ما

مرکز تولید و توزیع لوازم و تجهیزات قالب بتن اسپادانا، یک فضای مطمئن جهت دسترسی آسان مجریان و پیمانکاران به تمامی آنچه برای ایجاد یک سازه بتنی نیاز دارند ، میباشد.